Sussex Squash and Racketball Association
Online League Management System 2015/2016
League Rules

 

i-MASK advanced visor protection system for Squash. Can be worn over glasses and does not mist or restrict vision.
 
Fixtures for All Sections [Full System Fixtures List] [Full System Fixtures List (All Sections)] [Player Analysis] [Main]
 
Day Date Time Division Venue Home Team AwayTeam
Tuesday 01-Sep-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton II Bluecoat Sports Horsham II Won
20
1
Tuesday 01-Sep-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club V Arun L.C. II Won
14
8
H*
Tuesday 01-Sep-2015 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Chichester R and FC II Won
20
0
Tuesday 01-Sep-2015 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Dunnings S and RC III Won
16
6
Thursday 03-Sep-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Corals III Won
19
9
Friday 04-Sep-2015 19:20 DIVISION ONE Middleton I The West Worthing Club II Won
15
9
Friday 04-Sep-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Dunnings S and RC II Lost
9
15
M
Friday 04-Sep-2015 19:20 PREMIER DIVISION Crowborough I Horsham I Lost
10
17
Friday 04-Sep-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham IV Storrington II Lost
6
19
Friday 04-Sep-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead II Crowborough III Lost
3
20
Friday 04-Sep-2015 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Bognor I Won
20
6
Friday 04-Sep-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Horsham III Won
15
9
Sunday 06-Sep-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV LA Fitness Gatwick II Lost
7
17
Sunday 06-Sep-2015 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Cooden II Lost
7
18
Monday 07-Sep-2015 19:00 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Midhurst II Won
18
6
Monday 07-Sep-2015 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Dunnings S and RC III Won
17
3
Monday 07-Sep-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Bluecoat Sports Horsham IV Won
18
3
U
Tuesday 08-Sep-2015 19:00 Premier Elphinstone A Hampden Park Blazers Won
20
5
Wednesday 09-Sep-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough II Corals V Won
18
3
Wednesday 09-Sep-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC III Middleton III Lost
5
18
Thursday 10-Sep-2015 19:00 DIVISION THREE EAST LA Fitness Gatwick I Corals VI Won
14
7
Thursday 10-Sep-2015 19:00 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Bluecoat Sports Horsham I Won
20
5
Thursday 10-Sep-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III David Lloyd II Lost
0
0
W*
Thursday 10-Sep-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals II The West Worthing Club I Lost
9
16
Thursday 10-Sep-2015 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club V Dolphin V Lost
5
17
Friday 11-Sep-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V LA Fitness Gatwick III Won
16
7
Friday 11-Sep-2015 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Crawley Squash Club IV Lost
1
20
H*
Friday 11-Sep-2015 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Dolphin I Won
15
10
Friday 11-Sep-2015 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Storrington I Lost
3
20
Friday 11-Sep-2015 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Horsham II Lost
6
17
Friday 11-Sep-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Bluecoat Sports Horsham III Lost
10
15
Saturday 12-Sep-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Corals VIII Won
20
6
U
Sunday 13-Sep-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Burgess Hill I Won
15
7
Sunday 13-Sep-2015 18:00 DIVISION ONE Corals IV Brighton I Won
15
9
Sunday 13-Sep-2015 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI East Grinstead I Won
16
7
Monday 14-Sep-2015 19:00 DIVISION ONE The West Worthing Club II Cooden I Won
17
4
Tuesday 15-Sep-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III LA Fitness Gatwick I Won
19
4
Tuesday 15-Sep-2015 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Crowborough II Lost
7
18
Tuesday 15-Sep-2015 19:40 DIVISION ONE Lewes I Middleton I Lost
8
14
Tuesday 15-Sep-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Midhurst II Won
18
8
Wednesday 16-Sep-2015 19:00 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Arun L.C. I Won
18
10
Wednesday 16-Sep-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC III Midhurst III Won
19
8
M
Wednesday 16-Sep-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Horsham IV Won
18
7
Thursday 17-Sep-2015 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Brighton III Won
20
0
A*
Thursday 17-Sep-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Horsham I Lost
9
17
Thursday 17-Sep-2015 19:15 Premier Cooden Avengers David Lloyd Eastbourne I Won
17
5
Thursday 17-Sep-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes III East Grinstead II Lost
7
19
Thursday 17-Sep-2015 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets I Crawley Squash Club IV Lost
7
16
Thursday 17-Sep-2015 19:15 DIVISION ONE Crawley Squash Club II The West Worthing Club II Won
20
2
Thursday 17-Sep-2015 19:20 Ladies Division I Crawley Squash Club Ladies I West Worthing Ladies I Won
10
3
Thursday 17-Sep-2015 19:00 Division One Hawkhurst C Hampden Park Hornets Lost
5
18
Friday 18-Sep-2015 19:40 PREMIER DIVISION Weald I Corals III Lost
11
15
Friday 18-Sep-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Weald IV Weald V Won
18
6
Friday 18-Sep-2015 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Middleton II Lost
1
20
Friday 18-Sep-2015 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Arun L.C. II Lost
8
15
U
Friday 18-Sep-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Chichester R and FC II Lost
7
15
Sunday 20-Sep-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Brighton Rackets I Won
18
5
U
Sunday 20-Sep-2015 18:00 DIVISION ONE Corals IV Crawley Squash Club II Won
16
8
Sunday 20-Sep-2015 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Brighton II Lost
10
17
Monday 21-Sep-2015 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Dunnings S and RC I Lost
2
20
Monday 21-Sep-2015 19:00 Premier David Lloyd Eastbourne I Elphinstone A Lost
4
18
Monday 21-Sep-2015 19:45 Division Two Bexhill A Cooden Cuckoos Lost
5
19
Monday 21-Sep-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Crowborough III Dolphin V Won
20
1
Monday 21-Sep-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Chichester R and FC III Lost
10
15
Tuesday 22-Sep-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton III Horsham IV Won
17
4
U
Tuesday 22-Sep-2015 19:30 Ladies Division I Chichester R and FC Ladies I Corals Ladies I Lost
3
9
Tuesday 22-Sep-2015 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I David Lloyd II Won
18
6
M
Tuesday 22-Sep-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Lewes II Dolphin III Lost
0
0
W*
Wednesday 23-Sep-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II The West Worthing Club V Lost
2
20
U
Wednesday 23-Sep-2015 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club III Middleton II Won
19
7
M
Thursday 24-Sep-2015 19:00 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Midhurst I Won
20
-10
T*
Thursday 24-Sep-2015 19:40 DIVISION THREE EAST Weald III LA Fitness Gatwick I Won
20
2
Thursday 24-Sep-2015 19:15 Division One Cooden Braves Elphinstone Tigers Won
20
4
Thursday 24-Sep-2015 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club V Dunnings S and RC V Won
19
4
Thursday 24-Sep-2015 19:00 Division Two Elphinstone Hackers Elphinstone Shadows Lost
9
16
Thursday 24-Sep-2015 19:00 Premier Southdown Trekkers David Lloyd Eastbourne I Won
17
6
Friday 25-Sep-2015 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick III Weald V Lost
7
15
Friday 25-Sep-2015 19:00 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Weald I Won
17
3
Friday 25-Sep-2015 19:20 DIVISION ONE Brighton I Crawley Squash Club II Lost
0
20
Friday 25-Sep-2015 19:20 PREMIER DIVISION Crowborough I Corals II Lost
6
14
Friday 25-Sep-2015 19:20 DIVISION TWO WEST Horsham II Chichester R and FC I Lost
9
16
Friday 25-Sep-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Bluecoat Sports Horsham I Lost
8
16
Friday 25-Sep-2015 19:00 Division One Elphinstone Tigers Hawkhurst Hornets Won
20
5
Saturday 26-Sep-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Dolphin IV Lost
8
15
U
Monday 28-Sep-2015 19:00 DIVISION ONE The West Worthing Club II David Lloyd I Won
18
6
Monday 28-Sep-2015 19:40 DIVISION THREE EAST Weald III Dolphin III Lost
0
0
W*
Monday 28-Sep-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Crowborough III Crawley Squash Club V Won
17
3
Tuesday 29-Sep-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton II Horsham III Won
18
4
Tuesday 29-Sep-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club V Bognor II Lost
6
17
Tuesday 29-Sep-2015 19:15 DIVISION ONE Cooden I Corals IV Won
18
4
M
Tuesday 29-Sep-2015 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Crawley Squash Club Ladies II Lost
5
9
Wednesday 30-Sep-2015 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club III Bluecoat Sports Horsham II Won
20
2
Thursday 01-Oct-2015 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV LA Fitness Gatwick II Won
17
5
Thursday 01-Oct-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Crawley Squash Club I Lost
10
14
Thursday 01-Oct-2015 19:15 Division Two Cooden Cuckoos Elphinstone Hackers Lost
7
16
Thursday 01-Oct-2015 20:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Corals VII Won
15
12
Thursday 01-Oct-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes III Crowborough III Lost
6
16
Friday 02-Oct-2015 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Brighton II Won
17
6
Friday 02-Oct-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals III Crowborough I Won
16
11
Friday 02-Oct-2015 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Lewes II Won
20
3
M
Friday 02-Oct-2015 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I The West Worthing Club I Lost
5
19
Friday 02-Oct-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead II LA Fitness Gatwick III Won
20
3
U
Friday 02-Oct-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Storrington I Lost
9
17
Saturday 03-Oct-2015 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Crawley Juniors 1 Lost
0
0
*
Saturday 03-Oct-2015 14:30 Juniors Division 3 Lewes Juniors 3 Weald Juniors 1 Lost
5
11
Saturday 03-Oct-2015 14:30 Juniors Division 5 Lewes Juniors 5 Chichester R and FC Juniors 4 Won
11
3
Sunday 04-Oct-2015 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Dolphin III Lost
0
0
W*
Sunday 04-Oct-2015 15:00 Juniors Division 4 Nutley Juniors 1 Crawley Juniors 4 Won
11
5
Monday 05-Oct-2015 19:45 Division Two Bexhill A Elphinstone Hackers Lost
1
20
Tuesday 06-Oct-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton III Bluecoat Sports Horsham III Won
19
7
Tuesday 06-Oct-2015 19:20 Ladies Division I West Worthing Ladies I Chichester R and FC Ladies I Won
12
1
Tuesday 06-Oct-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Dunnings S and RC V Won
17
8
Tuesday 06-Oct-2015 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Cooden II Lost
7
14
Tuesday 06-Oct-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Lewes II Dunnings S and RC III Lost
9
17
Tuesday 06-Oct-2015 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Midhurst I Won
17
4
Wednesday 07-Oct-2015 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Lewes III Won
18
4
Wednesday 07-Oct-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Bognor II Lost
7
14
M
Thursday 08-Oct-2015 19:00 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Chichester R and FC I Lost
8
16
Thursday 08-Oct-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Weald I Won
17
6
Thursday 08-Oct-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham III The West Worthing Club IV Lost
8
14
Thursday 08-Oct-2015 19:15 DIVISION ONE Crawley Squash Club II Dolphin I Won
18
9
M
Thursday 08-Oct-2015 19:00 Premier Elphinstone Ghors Cooden Avengers Lost
2
20
Thursday 08-Oct-2015 19:30 Premier Hampden Park Blazers Southdown Trekkers Lost
3
3
Friday 09-Oct-2015 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies I Nutley Ladies I Won
12
0
Friday 09-Oct-2015 19:20 DIVISION ONE Middleton I Brighton I Won
20
4
Friday 09-Oct-2015 19:30 Ladies Division I Corals Ladies I Crawley Squash Club Ladies I Won
12
2
Friday 09-Oct-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham IV Chichester R and FC III Lost
4
18
U
Friday 09-Oct-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead II Weald IV Lost
7
17
Friday 09-Oct-2015 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Storrington I Won
16
11
Friday 09-Oct-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Littlehampton I Won
14
7
M
Saturday 10-Oct-2015 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick II Brighton III Won
17
6
U
Saturday 10-Oct-2015 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
1
12
Saturday 10-Oct-2015 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Crawley Juniors 3 Won
12
0
Saturday 10-Oct-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Dunnings S and RC IV Lost
6
17
Saturday 10-Oct-2015 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 2 Lewes Juniors 1 Won
9
5
Saturday 10-Oct-2015 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 2 Lewes Juniors 3 Won
9
5
Saturday 10-Oct-2015 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 4 Chichester R and FC Juniors 3 Won
9
3
Saturday 10-Oct-2015 16:30 Juniors Division 4 Uckfield Juniors 1 Horsham Juniors 1 Won
12
0
Sunday 11-Oct-2015 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Cooden I Won
19
5
Sunday 11-Oct-2015 18:00 DIVISION ONE Corals IV David Lloyd I Won
19
8
Monday 12-Oct-2015 19:00 DIVISION ONE The West Worthing Club II Lewes I Won
19
5
Tuesday 13-Oct-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II Weald II Won
14
9
Tuesday 13-Oct-2015 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC II Horsham II Lost
4
19
Tuesday 13-Oct-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Lewes II David Lloyd II Won
15
8
Tuesday 13-Oct-2015 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club IV Corals VII Won
18
5
Wednesday 14-Oct-2015 19:00 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Crawley Squash Club III Lost
6
18
Wednesday 14-Oct-2015 19:15 Division One Cooden Braves Hawkhurst Hornets Won
16
10
Wednesday 14-Oct-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Storrington II Lost
9
19
U
Thursday 15-Oct-2015 19:00 DIVISION THREE EAST LA Fitness Gatwick I Cooden II Lost
6
16
Thursday 15-Oct-2015 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Burgess Hill I Won
16
10
Thursday 15-Oct-2015 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Crowborough III Lost
4
19
Thursday 15-Oct-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Corals I Lost
0
20
D
Thursday 15-Oct-2015 19:30 DIVISION TWO EAST University Squash I Brighton II Won
20
0
M
Thursday 15-Oct-2015 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I Corals III Won
20
0
A*
Thursday 15-Oct-2015 19:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies II Dunnings S and RC Ladies I Won
12
0
Thursday 15-Oct-2015 19:00 Premier Elphinstone Ghors David Lloyd Eastbourne I Lost
10
14
Friday 16-Oct-2015 19:00 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Crowborough I Won
17
8
Friday 16-Oct-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham IV Bluecoat Sports Horsham III Lost
0
20
Friday 16-Oct-2015 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Arun L.C. I Lost
9
14
Friday 16-Oct-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Bognor II Won
20
-10
T*
Saturday 17-Oct-2015 14:00 Juniors Division 5 Dunnings S And RC Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 4 Won
12
2
Saturday 17-Oct-2015 14:30 Juniors Division 3 Weald Juniors 1 Corals Juniors 3 Lost
1
12
Saturday 17-Oct-2015 14:00 Juniors Division 5 Weald Juniors 2 Lewes Juniors 5 Won
9
5
Saturday 17-Oct-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Brighton Rackets I Lost
10
14
M
Saturday 17-Oct-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Brighton III Won
19
5
U
Saturday 17-Oct-2015 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 2 West Worthing Juniors 2 Won
12
0
Saturday 17-Oct-2015 14:40 Juniors Division 4 Horsham Juniors 1 Nutley Juniors 1 Won
11
3
Saturday 17-Oct-2015 14:30 Juniors Division 5 Lewes Juniors 5 Crawley Juniors 5 Lost
3
10
Sunday 18-Oct-2015 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Middleton I Won
20
-10
T*
Sunday 18-Oct-2015 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Dolphin II Lost
3
20
H*
Sunday 18-Oct-2015 14:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 4 Lewes Juniors 4 Won
12
1
Monday 19-Oct-2015 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Cooden I Lost
9
16
Monday 19-Oct-2015 19:00 Premier David Lloyd Eastbourne I Hampden Park Blazers Lost
10
16
Tuesday 20-Oct-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton III Storrington II Won
15
10
Tuesday 20-Oct-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V LA Fitness Gatwick III Won
19
6
Tuesday 20-Oct-2015 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Weald III Lost
6
16
Tuesday 20-Oct-2015 19:40 DIVISION ONE Lewes I Brighton I Won
18
5
Tuesday 20-Oct-2015 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club IV Dunnings S and RC IV Lost
6
17
Wednesday 21-Oct-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton II The West Worthing Club IV Won
17
7
Wednesday 21-Oct-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough II Dunnings S and RC II Won
15
9
Wednesday 21-Oct-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC III Arun L.C. II Won
20
2
Wednesday 21-Oct-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV The West Worthing Club V Won
18
7
Thursday 22-Oct-2015 19:00 DIVISION THREE EAST LA Fitness Gatwick I David Lloyd II Won
16
6
M
Thursday 22-Oct-2015 19:15 Premier Cooden Avengers Elphinstone A Won
20
4
Friday 23-Oct-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Dolphin II Lost
6
20
Friday 23-Oct-2015 19:40 PREMIER DIVISION Weald I Crawley Squash Club I Lost
6
15
Friday 23-Oct-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Weald IV Lewes III Won
19
7
Friday 23-Oct-2015 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Middleton I Won
19
6
M
Friday 23-Oct-2015 19:20 DIVISION TWO WEST Horsham II The West Worthing Club III Lost
6
17
Friday 23-Oct-2015 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Bluecoat Sports Horsham II Won
20
3
M
Friday 23-Oct-2015 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Bognor II Won
14
6
M
Saturday 24-Oct-2015 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 West Worthing Juniors 1 Lost
4
9
Saturday 24-Oct-2015 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Weald Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 24-Oct-2015 14:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 2 Won
12
4
Saturday 24-Oct-2015 14:30 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 Corals Juniors 1 Won
9
5
Saturday 24-Oct-2015 14:00 Juniors Division 5 Crawley Juniors 5 Chichester R and FC Juniors 4 Lost
4
10
Sunday 25-Oct-2015 16:00 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Weald V Won
17
6
Sunday 25-Oct-2015 18:00 DIVISION ONE Corals IV Dunnings S and RC I Lost
9
17
Monday 26-Oct-2015 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Lewes I Won
20
3
Tuesday 27-Oct-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II University Squash I Won
18
5
Tuesday 27-Oct-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club V Horsham IV Won
17
3
Tuesday 27-Oct-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Middleton II Lost
7
17
Wednesday 28-Oct-2015 19:15 Premier Cooden Avengers Southdown Trekkers Won
17
8
Wednesday 28-Oct-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC III Bognor II Lost
0
20
U
Thursday 29-Oct-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Dunnings S and RC III Lost
0
0
W*
Thursday 29-Oct-2015 19:40 DIVISION THREE EAST Weald III Corals VI Lost
10
15
Thursday 29-Oct-2015 19:15 Division Two Cooden Cuckoos Elphinstone Shadows Lost
10
15
Thursday 29-Oct-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham III Littlehampton I Won
20
2
Thursday 29-Oct-2015 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets I Burgess Hill I Lost
9
15
U
Thursday 29-Oct-2015 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club V Weald V Won
17
5
Thursday 29-Oct-2015 19:00 Division Two Southdown Sloggers Bexhill A Won
20
2
Thursday 29-Oct-2015 19:00 Division One Hawkhurst Hornets Hawkhurst C Won
19
8
Friday 30-Oct-2015 19:00 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Corals I Won
20
0
Friday 30-Oct-2015 19:40 PREMIER DIVISION Weald I Crowborough I Lost
5
20
Friday 30-Oct-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals III Horsham I Lost
4
20
Friday 30-Oct-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham IV Midhurst III Won
20
-10
T*
Friday 30-Oct-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead II Dolphin V Won
18
4
Friday 30-Oct-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Crawley Squash Club III Lost
0
20
Saturday 31-Oct-2015 14:00 Juniors Division 2 Brighton Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 2 Lost
3
10
Saturday 31-Oct-2015 14:40 Juniors Division 4 Horsham Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 3 Lost
4
10
Sunday 01-Nov-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Corals VII Won
20
4
Sunday 01-Nov-2015 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V University Squash I Lost
5
17
Sunday 01-Nov-2015 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 4 Uckfield Juniors 1 Won
9
4
Monday 02-Nov-2015 19:45 Division Two Bexhill A Elphinstone Shadows Lost
5
17
Tuesday 03-Nov-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Weald III Won
15
6
Tuesday 03-Nov-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton III Bluecoat Sports Horsham IV Won
20
5
M
Tuesday 03-Nov-2015 19:15 DIVISION ONE Cooden I David Lloyd I Won
17
4
Tuesday 03-Nov-2015 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I LA Fitness Gatwick I Won
18
4
Tuesday 03-Nov-2015 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets I Dolphin IV Lost
7
14
M
Tuesday 03-Nov-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II The West Worthing Club IV Lost
7
15
Tuesday 03-Nov-2015 19:00 Premier Southdown Trekkers Elphinstone Ghors Won
20
1
Wednesday 04-Nov-2015 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Dolphin II Won
18
7
Friday 06-Nov-2015 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick III Lewes III Won
15
8
Friday 06-Nov-2015 19:20 DIVISION ONE Middleton I Crawley Squash Club II Lost
7
15
Friday 06-Nov-2015 19:00 DIVISION ONE The West Worthing Club II Corals IV Won
17
3
Friday 06-Nov-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals III Corals II Lost
3
20
Friday 06-Nov-2015 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Weald I Won
19
4
Friday 06-Nov-2015 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Chichester R and FC I Won
20
3
Friday 06-Nov-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Chichester R and FC III Won
16
8
U
Friday 06-Nov-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Horsham II Won
15
12
Sunday 08-Nov-2015 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Crawley Squash Club II Lost
7
15
Sunday 08-Nov-2015 14:00 Juniors Division 4 Chichester R and FC Juniors 3 Uckfield Juniors 1 Won
9
3
Sunday 08-Nov-2015 14:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 4 Horsham Juniors 1 Won
12
0
Monday 09-Nov-2015 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V East Grinstead II Won
15
7
Monday 09-Nov-2015 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Weald III Won
16
9
Monday 09-Nov-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III The West Worthing Club V Won
17
10
Monday 09-Nov-2015 19:30 Division One Hampden Park Hornets Cooden Braves Lost
4
19
Tuesday 10-Nov-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton II Midhurst II Won
20
4
Tuesday 10-Nov-2015 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Dunnings S and RC II Lost
4
20
Tuesday 10-Nov-2015 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC II The West Worthing Club III Lost
6
18
H
Tuesday 10-Nov-2015 19:40 DIVISION ONE Lewes I Cooden I Lost
8
15
Tuesday 10-Nov-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Horsham III Won
15
7
Tuesday 10-Nov-2015 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets I LA Fitness Gatwick II Won
16
7
Tuesday 10-Nov-2015 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club IV Corals VIII Won
20
0
A*
Wednesday 11-Nov-2015 19:00 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Littlehampton I Won
18
5
Wednesday 11-Nov-2015 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Corals V Won
19
4
Wednesday 11-Nov-2015 19:00 Premier Elphinstone Ghors Elphinstone A Lost
2
20
Thursday 12-Nov-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Crawley Squash Club I Lost
4
20
Thursday 12-Nov-2015 19:15 Division Two Cooden Cuckoos Southdown Sloggers Won
17
5
Thursday 12-Nov-2015 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club V LA Fitness Gatwick III Won
17
5
U
Thursday 12-Nov-2015 19:00 Division One Hawkhurst C Elphinstone Tigers Lost
1
20
Friday 13-Nov-2015 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies I East Grinstead Ladies I Won
9
4
Friday 13-Nov-2015 19:20 DIVISION ONE Brighton I Dolphin I Lost
8
16
Friday 13-Nov-2015 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Corals VII Won
16
8
Friday 13-Nov-2015 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Dunnings S and RC V Won
19
7
Friday 13-Nov-2015 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Dolphin III Lost
0
0
W*
Friday 13-Nov-2015 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Crawley Squash Club III Lost
9
16
Friday 13-Nov-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I The West Worthing Club III Won
17
7
Friday 13-Nov-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Storrington II Won
14
9
U
Friday 13-Nov-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Middleton II Lost
1
20
Saturday 14-Nov-2015 14:00 Juniors Division 5 Dunnings S And RC Juniors 3 Lewes Juniors 5 Lost
4
11
Saturday 14-Nov-2015 14:30 Juniors Division 5 Weald Juniors 2 Crawley Juniors 5 Lost
2
12
Sunday 15-Nov-2015 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I The West Worthing Club II Won
17
5
Sunday 15-Nov-2015 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Lewes II Won
17
7
M
Sunday 15-Nov-2015 15:00 Juniors Division 4 Nutley Juniors 1 Uckfield Juniors 1 Lost
4
12
Tuesday 17-Nov-2015 19:30 Ladies Division I Chichester R and FC Ladies I Crawley Squash Club Ladies I Lost
3
9
Tuesday 17-Nov-2015 19:40 DIVISION ONE Lewes I Corals IV Won
15
7
Tuesday 17-Nov-2015 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Chichester R and FC II Won
20
0
A*
Thursday 19-Nov-2015 19:30 DIVISION TWO EAST University Squash I Crowborough II Won
15
6
Thursday 19-Nov-2015 20:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I LA Fitness Gatwick II Won
17
5
M
Thursday 19-Nov-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes III Crawley Squash Club V Lost
7
19
U
Thursday 19-Nov-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Storrington I Lost
5
17
Thursday 19-Nov-2015 19:15 DIVISION ONE Crawley Squash Club II Cooden I Won
20
0
M
Friday 20-Nov-2015 19:20 DIVISION ONE Middleton I Dolphin I Lost
8
14
Friday 20-Nov-2015 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Dunnings S and RC IV Lost
4
17
M
Friday 20-Nov-2015 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Brighton I Won
15
7
Friday 20-Nov-2015 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Middleton III Lost
9
14
M
Friday 20-Nov-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Bluecoat Sports Horsham III Won
15
7
Friday 20-Nov-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Storrington II Won
15
8
Saturday 21-Nov-2015 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Lewes Juniors 3 Lost
3
10
Saturday 21-Nov-2015 14:30 Juniors Division 3 Weald Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 2 Won
9
3
Saturday 21-Nov-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Dolphin IV Lost
8
14
M
Saturday 21-Nov-2015 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
9
5
Saturday 21-Nov-2015 14:30 Juniors Division 6 Lewes Juniors 6 Crawley Juniors 6 Lost
4
9
Saturday 21-Nov-2015 14:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 3 Corals Juniors 3 Lost
0
12
Sunday 22-Nov-2015 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Lewes I Won
16
6
Sunday 22-Nov-2015 14:00 Juniors Division 2 Brighton Juniors 1 Lewes Juniors 2 Lost
1
12
Monday 23-Nov-2015 19:30 DIVISION ONE Dolphin I The West Worthing Club II Won
19
3
Monday 23-Nov-2015 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Cooden II Lost
8
17
Monday 23-Nov-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Crowborough III LA Fitness Gatwick III Won
20
2
Monday 23-Nov-2015 19:00 Division Two Southdown Sloggers Elphinstone Hackers Lost
7
16
Tuesday 24-Nov-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Corals VI Won
20
-10
T*
Tuesday 24-Nov-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Weald IV Lost
0
20
H*
Tuesday 24-Nov-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I The West Worthing Club IV Lost
6
14
Wednesday 25-Nov-2015 19:15 Division One Cooden Braves Hawkhurst C Won
18
4
Wednesday 25-Nov-2015 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club III Horsham III Won
19
6
Thursday 26-Nov-2015 19:00 DIVISION THREE EAST LA Fitness Gatwick I Lewes II Won
18
5
M
Thursday 26-Nov-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III East Grinstead I Lost
0
0
W*
Thursday 26-Nov-2015 19:30 DIVISION TWO EAST University Squash I Weald II Lost
9
17
Thursday 26-Nov-2015 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I Horsham I Won
17
7
Thursday 26-Nov-2015 19:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies II Nutley Ladies I Won
12
0
Thursday 26-Nov-2015 19:00 Division One Hawkhurst Hornets Hampden Park Hornets Lost
8
15
Friday 27-Nov-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Lewes III Won
20
-10
T*
Friday 27-Nov-2015 19:00 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Corals III Won
20
3
Friday 27-Nov-2015 19:20 DIVISION ONE Brighton I Dunnings S and RC I Won
16
9
Friday 27-Nov-2015 19:20 PREMIER DIVISION Crowborough I Corals I Lost
6
16
Friday 27-Nov-2015 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III The West Worthing Club V Won
19
4
Friday 27-Nov-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Bluecoat Sports Horsham III Lost
7
14
Friday 27-Nov-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Horsham IV Won
16
6
U
Saturday 28-Nov-2015 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Lewes Juniors 2 Lost
1
12
Saturday 28-Nov-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Burgess Hill I Lost
7
15
M
Saturday 28-Nov-2015 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 1 West Worthing Juniors 1 Won
12
1
Saturday 28-Nov-2015 14:00 Juniors Division 4 Chichester R and FC Juniors 3 Crawley Juniors 4 Lost
4
11
Saturday 28-Nov-2015 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 4 Horsham Juniors 1 Lost
2
12
Monday 30-Nov-2015 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Corals IV Won
18
6
M
Monday 30-Nov-2015 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Dolphin V Won
16
10
Monday 30-Nov-2015 19:00 Division Two Elphinstone Shadows Southdown Sloggers Won
20
2
Tuesday 01-Dec-2015 19:15 DIVISION ONE Cooden I Middleton I Won
20
3
M
Tuesday 01-Dec-2015 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Bognor I Won
19
5
Tuesday 01-Dec-2015 19:40 DIVISION ONE Lewes I David Lloyd I Won
15
6
Tuesday 01-Dec-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Arun L.C. I Won
17
5
Wednesday 02-Dec-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC III Bluecoat Sports Horsham IV Won
20
3
U
Wednesday 02-Dec-2015 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Crawley Squash Club III Lost
9
17
M
Thursday 03-Dec-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III LA Fitness Gatwick I Lost
0
0
W*
Thursday 03-Dec-2015 20:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Crawley Squash Club IV Lost
7
16
Thursday 03-Dec-2015 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club V East Grinstead II Lost
6
17
U
Thursday 03-Dec-2015 19:00 Premier Elphinstone A Southdown Trekkers
Friday 04-Dec-2015 19:20 DIVISION ONE Brighton I The West Worthing Club II Won
14
11
Friday 04-Dec-2015 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Brighton Rackets I Lost
6
17
Friday 04-Dec-2015 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Crawley Squash Club II Lost
4
20
Friday 04-Dec-2015 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Weald III Lost
8
15
Friday 04-Dec-2015 19:20 DIVISION TWO WEST Horsham II Bluecoat Sports Horsham I Lost
8
17
Friday 04-Dec-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Midhurst III Lost
6
17
U
Friday 04-Dec-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Middleton III Lost
4
18
Saturday 05-Dec-2015 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick II Corals VII Lost
8
19
Saturday 05-Dec-2015 14:00 Juniors Division 5 Dunnings S And RC Juniors 3 Weald Juniors 2 Won
12
3
Saturday 05-Dec-2015 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 2 Crawley Juniors 3 Won
12
0
Saturday 05-Dec-2015 14:30 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
10
5
Sunday 06-Dec-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Dolphin IV Won
20
2
Sunday 06-Dec-2015 15:00 Juniors Division 4 Nutley Juniors 1 Lewes Juniors 4 Won
11
3
Tuesday 08-Dec-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II Corals V Won
18
7
Tuesday 08-Dec-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton III The West Worthing Club V Won
14
8
Tuesday 08-Dec-2015 19:20 Ladies Division I West Worthing Ladies I Corals Ladies I Lost
5
9
Tuesday 08-Dec-2015 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II University Squash I Won
16
8
Tuesday 08-Dec-2015 19:15 DIVISION ONE Cooden I Brighton I Lost
3
17
H*
Tuesday 08-Dec-2015 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC II Midhurst I Lost
8
15
Tuesday 08-Dec-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Lewes II East Grinstead I Lost
-10
20
D*
Tuesday 08-Dec-2015 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club IV LA Fitness Gatwick II Won
20
2
Wednesday 09-Dec-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough II Weald II Lost
7
15
Wednesday 09-Dec-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Midhurst III Lost
3
20
Wednesday 09-Dec-2015 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club III Storrington I Won
18
4
Thursday 10-Dec-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham III Bluecoat Sports Horsham II Lost
7
16
Thursday 10-Dec-2015 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets I Corals VIII Won
17
3
Thursday 10-Dec-2015 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I The West Worthing Club I Lost
3
20
Thursday 10-Dec-2015 19:15 DIVISION ONE Crawley Squash Club II Lewes I Won
20
3
Thursday 10-Dec-2015 19:00 Ladies Division II Nutley Ladies I East Grinstead Ladies I Lost
0
12
Thursday 10-Dec-2015 19:30 Division One Hampden Park Hornets Elphinstone Tigers Won
16
9
Friday 11-Dec-2015 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick III Weald IV Won
14
9
Friday 11-Dec-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V East Grinstead II Won
15
10
Friday 11-Dec-2015 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Corals II Lost
7
15
Friday 11-Dec-2015 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Littlehampton I Won
18
4
Friday 11-Dec-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Middleton III Lost
-10
20
D*
Saturday 12-Dec-2015 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 1 Lewes Juniors 2 Won
12
0
Saturday 12-Dec-2015 14:30 Juniors Division 3 Lewes Juniors 3 Crawley Juniors 3 Won
12
0
Saturday 12-Dec-2015 14:00 Juniors Division 5 Crawley Juniors 5 Dunnings S And RC Juniors 3 Won
9
4
Sunday 13-Dec-2015 18:00 DIVISION ONE Corals IV Middleton I Lost
12
15
Sunday 13-Dec-2015 17:20 DIVISION FOUR WEST Horsham IV Arun L.C. II Won
19
4
M
Sunday 13-Dec-2015 14:00 Juniors Division 4 Uckfield Juniors 1 Crawley Juniors 4 Lost
5
9
Monday 14-Dec-2015 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Crowborough III Lost
2
20
Monday 14-Dec-2015 19:15 Premier Cooden Avengers Hampden Park Blazers Won
20
4
Tuesday 15-Dec-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club V Chichester R and FC III Won
18
3
M
Tuesday 15-Dec-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Lewes III Won
18
7
U
Tuesday 15-Dec-2015 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Chichester R and FC I Won
15
8
Tuesday 15-Dec-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Middleton III Won
16
7
M
Wednesday 16-Dec-2015 19:40 DIVISION THREE EAST Weald III Lewes II Won
20
4
A*
Wednesday 16-Dec-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Arun L.C. II Won
20
1
U
Thursday 17-Dec-2015 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Crawley Squash Club IV Won
20
5
Thursday 17-Dec-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Weald I Won
19
4
Thursday 17-Dec-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham III Midhurst II Lost
6
16
Thursday 17-Dec-2015 20:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Brighton III Won
17
5
M
Thursday 17-Dec-2015 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I Crowborough I Won
17
7
Thursday 17-Dec-2015 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club V Weald IV Won
16
9
U
Thursday 17-Dec-2015 19:00 Premier Elphinstone Ghors Hampden Park Blazers
Friday 18-Dec-2015 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Dunnings S and RC I Lost
7
17
Friday 18-Dec-2015 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Dunnings S and RC III Won
20
4
M
Saturday 19-Dec-2015 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick II Corals VIII Won
20
-10
T*
Saturday 19-Dec-2015 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Corals Juniors 2 Won
9
3
Saturday 19-Dec-2015 14:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 West Worthing Juniors 2 Won
12
0
Saturday 19-Dec-2015 14:00 Juniors Division 4 Chichester R and FC Juniors 3 Nutley Juniors 1 Won
10
3
Monday 21-Dec-2015 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Corals VI Won
17
9
Monday 21-Dec-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Crowborough III Dunnings S and RC V Won
20
2
U
Monday 21-Dec-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Midhurst III Won
20
-10
T*
Monday 04-Jan-2016 19:19 DIVISION ONE The West Worthing Club II Brighton I Won
16
7
Monday 04-Jan-2016 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Weald IV Lost
4
20
Monday 04-Jan-2016 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II East Grinstead I Lost
7
15
Tuesday 05-Jan-2016 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton II Arun L.C. I Won
17
3
Tuesday 05-Jan-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club V Midhurst III Won
14
7
Tuesday 05-Jan-2016 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC II Chichester R and FC I Lost
9
14
M
Wednesday 06-Jan-2016 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Dunnings S and RC II Lost
9
17
Wednesday 06-Jan-2016 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Bluecoat Sports Horsham III Lost
0
20
U
Wednesday 06-Jan-2016 19:30 Premier Hampden Park Blazers Elphinstone A Won
17
8
Thursday 07-Jan-2016 19:00 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Bognor I Won
14
7
Thursday 07-Jan-2016 19:40 DIVISION THREE EAST Weald III Dunnings S and RC III Lost
10
17
Thursday 07-Jan-2016 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Corals II Won
20
0
Thursday 07-Jan-2016 19:00 Division Two Elphinstone Hackers Cooden Cuckoos Won
20
5
Friday 08-Jan-2016 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick III Dunnings S and RC V Won
20
5
Friday 08-Jan-2016 19:00 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Horsham I Won
17
7
Friday 08-Jan-2016 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Burgess Hill I Lost
6
17
Friday 08-Jan-2016 19:20 PREMIER DIVISION Crowborough I Weald I Won
20
3
Friday 08-Jan-2016 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead II Crawley Squash Club V Lost
7
18
Friday 08-Jan-2016 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Horsham III Lost
3
20
Friday 08-Jan-2016 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Bluecoat Sports Horsham I Lost
8
17
Friday 08-Jan-2016 19:00 Division One Elphinstone Tigers Cooden Braves Lost
5
17
Saturday 09-Jan-2016 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 09-Jan-2016 14:30 Juniors Division 5 Weald Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 4 Lost
4
12
Saturday 09-Jan-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Corals VII Lost
2
20
Saturday 09-Jan-2016 14:00 Juniors Division 3 Lewes Juniors 3 Corals Juniors 3 Won
12
2
Saturday 09-Jan-2016 14:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 4 Nutley Juniors 1 Won
10
5
Sunday 10-Jan-2016 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Brighton I Won
20
2
Sunday 10-Jan-2016 18:00 DIVISION ONE Corals IV Cooden I Won
18
11
Sunday 10-Jan-2016 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI LA Fitness Gatwick I Won
20
-10
T*
Sunday 10-Jan-2016 17:20 DIVISION FOUR WEST Horsham IV Bognor II Won
20
-10
T*
Monday 11-Jan-2016 19:30 DIVISION ONE Dolphin I David Lloyd I Won
17
6
Monday 11-Jan-2016 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Bluecoat Sports Horsham III Lost
6
18
U
Tuesday 12-Jan-2016 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Lewes II Won
17
7
M
Tuesday 12-Jan-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton III Arun L.C. II Won
15
7
U
Tuesday 12-Jan-2016 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Crowborough III Lost
6
18
Tuesday 12-Jan-2016 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Lost
3
10
Wednesday 13-Jan-2016 19:00 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Bluecoat Sports Horsham II Won
18
4
Thursday 14-Jan-2016 19:00 DIVISION THREE EAST LA Fitness Gatwick I Weald III Won
16
9
Thursday 14-Jan-2016 19:00 Premier David Lloyd Eastbourne I Cooden Avengers Lost
0
20
Thursday 14-Jan-2016 20:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Brighton Rackets I Lost
9
16
Thursday 14-Jan-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II The West Worthing Club V Lost
7
14
Thursday 14-Jan-2016 19:30 Division One Hampden Park Hornets Hawkhurst C Won
19
4
Friday 15-Jan-2016 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Dolphin IV Lost
6
19
U
Friday 15-Jan-2016 19:20 PREMIER DIVISION Corals III Weald I Won
14
10
Friday 15-Jan-2016 19:20 DIVISION TWO WEST Horsham II Bognor I Won
20
1
Friday 15-Jan-2016 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead II Weald V Lost
9
14
Friday 15-Jan-2016 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Horsham III Won
18
7
Saturday 16-Jan-2016 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Lewes Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 16-Jan-2016 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 2 Won
10
5
Saturday 16-Jan-2016 14:30 Juniors Division 3 Weald Juniors 1 Lewes Juniors 3 Lost
3
10
Saturday 16-Jan-2016 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 2 Corals Juniors 1 Lost
3
11
Saturday 16-Jan-2016 14:00 Juniors Division 5 Crawley Juniors 5 Lewes Juniors 5 Won
12
0
Sunday 17-Jan-2016 15:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick III Crowborough III Lost
1
20
Sunday 17-Jan-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Corals VIII Won
17
5
M
Sunday 17-Jan-2016 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI David Lloyd II Won
15
11
Monday 18-Jan-2016 19:00 DIVISION ONE The West Worthing Club II Middleton I Won
19
5
Monday 18-Jan-2016 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Horsham IV Won
20
2
Tuesday 19-Jan-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton III Chichester R and FC III Won
20
2
Tuesday 19-Jan-2016 19:30 Ladies Division I Chichester R and FC Ladies I West Worthing Ladies I Lost
0
12
Tuesday 19-Jan-2016 19:40 DIVISION ONE Lewes I Dunnings S and RC I Won
14
6
Tuesday 19-Jan-2016 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Arun L.C. I Won
20
4
Wednesday 20-Jan-2016 19:20 Ladies Division I West Worthing Ladies I Crawley Squash Club Ladies I Won
9
3
Wednesday 20-Jan-2016 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Crowborough II Lost
4
18
Thursday 21-Jan-2016 19:00 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Horsham II Won
19
5
Thursday 21-Jan-2016 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Dunnings S and RC IV Lost
4
17
Thursday 21-Jan-2016 19:20 PREMIER DIVISION Corals I The West Worthing Club I Won
14
6
A*
Friday 22-Jan-2016 19:20 DIVISION ONE Brighton I Cooden I Lost
9
18
Friday 22-Jan-2016 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Corals VIII Lost
4
18
U
Friday 22-Jan-2016 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV East Grinstead II Won
18
8
Friday 22-Jan-2016 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Storrington II Won
20
1
Friday 22-Jan-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II The West Worthing Club V Lost
5
17
Saturday 23-Jan-2016 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick II Crawley Squash Club IV Won
15
9
Saturday 23-Jan-2016 14:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Crawley Juniors 3 Won
12
0
Saturday 23-Jan-2016 14:00 Juniors Division 4 Chichester R and FC Juniors 3 Horsham Juniors 1 Won
9
3
Saturday 23-Jan-2016 14:30 Juniors Division 2 Lewes Juniors 2 West Worthing Juniors 1 Won
12
3
Saturday 23-Jan-2016 14:00 Juniors Division 5 Crawley Juniors 5 Weald Juniors 2 Won
12
4
Saturday 23-Jan-2016 838:5 Juniors Division 4 Uckfield Juniors 1 Lewes Juniors 4 Won
9
5
Sunday 24-Jan-2016 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Crowborough II Won
20
-10
T*
Monday 25-Jan-2016 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Crawley Squash Club V Lost
7
18
Tuesday 26-Jan-2016 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II Brighton II Won
20
1
M
Tuesday 26-Jan-2016 19:15 Premier Cooden Avengers Elphinstone Ghors Won
18
6
Tuesday 26-Jan-2016 19:40 DIVISION ONE Lewes I Dolphin I Won
17
4
Tuesday 26-Jan-2016 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Littlehampton I Won
17
6
Tuesday 26-Jan-2016 19:00 Division Two Elphinstone Shadows Elphinstone Hackers Won
20
2
Wednesday 27-Jan-2016 19:00 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Middleton II Lost
8
14
H*
Wednesday 27-Jan-2016 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC III Horsham IV Won
20
-10
T*
Wednesday 27-Jan-2016 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Bluecoat Sports Horsham IV Won
15
8
Wednesday 27-Jan-2016 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club III Midhurst II Won
16
8
Thursday 28-Jan-2016 19:00 DIVISION THREE EAST LA Fitness Gatwick I Dunnings S and RC III Lost
5
17
Thursday 28-Jan-2016 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Corals VII Won
20
3
Thursday 28-Jan-2016 19:40 DIVISION THREE EAST Weald III Cooden II Won
18
5
Thursday 28-Jan-2016 19:15 Division Two Cooden Cuckoos Bexhill A Won
20
2
Thursday 28-Jan-2016 19:15 DIVISION ONE Crawley Squash Club II Corals IV Won
17
5
M
Thursday 28-Jan-2016 19:00 Premier Elphinstone A David Lloyd Eastbourne I
Thursday 28-Jan-2016 19:00 Division One Hawkhurst Hornets Elphinstone Tigers Won
19
4
Friday 29-Jan-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Crowborough III Lost
0
20
Friday 29-Jan-2016 19:20 DIVISION ONE Middleton I Cooden I Won
18
3
Friday 29-Jan-2016 19:40 PREMIER DIVISION Weald I Horsham I Lost
3
20
Friday 29-Jan-2016 19:20 PREMIER DIVISION Corals III Crawley Squash Club I Lost
9
15
Friday 29-Jan-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Arun L.C. II Won
19
7
Saturday 30-Jan-2016 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Corals Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 30-Jan-2016 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 2 Weald Juniors 1 Lost
5
9
Saturday 30-Jan-2016 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 4 Crawley Juniors 4 Lost
4
11
Sunday 31-Jan-2016 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I David Lloyd I Won
18
6
Sunday 31-Jan-2016 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Weald II Won
14
8
Monday 01-Feb-2016 19:00 DIVISION ONE The West Worthing Club II Crawley Squash Club II Lost
4
17
Monday 01-Feb-2016 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V LA Fitness Gatwick III Lost
7
17
Monday 01-Feb-2016 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Middleton II Won
20
0
A*
Tuesday 02-Feb-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club V Bluecoat Sports Horsham III Lost
6
20
Tuesday 02-Feb-2016 19:20 DIVISION THREE EAST Lewes II Corals VI Won
20
4
Wednesday 03-Feb-2016 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club III The West Worthing Club IV Lost
4
19
M
Wednesday 03-Feb-2016 19:00 Division Two Elphinstone Hackers Bexhill A Won
20
0
Thursday 04-Feb-2016 19:00 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Chichester R and FC II Won
20
4
Thursday 04-Feb-2016 19:00 Premier David Lloyd Eastbourne I Elphinstone Ghors Won
18
3
Thursday 04-Feb-2016 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Crowborough I Won
18
6
Thursday 04-Feb-2016 20:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Dunnings S and RC IV Lost
7
17
Thursday 04-Feb-2016 19:00 Premier Southdown Trekkers Hampden Park Blazers Won
19
3
Friday 05-Feb-2016 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick III Dolphin V Won
15
7
Friday 05-Feb-2016 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II University Squash I Lost
9
17
Friday 05-Feb-2016 19:40 PREMIER DIVISION Weald I The West Worthing Club I Lost
4
20
Friday 05-Feb-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Weald IV Crawley Squash Club V Lost
3
20
Friday 05-Feb-2016 19:30 Ladies Division I Corals Ladies I Chichester R and FC Ladies I Won
12
0
Friday 05-Feb-2016 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Bluecoat Sports Horsham IV Won
16
8
Friday 05-Feb-2016 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Midhurst I Won
17
5
Saturday 06-Feb-2016 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 2 Won
9
5
Saturday 06-Feb-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Brighton Rackets I Lost
8
16
Saturday 06-Feb-2016 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 1 Lewes Juniors 2 Won
9
4
Saturday 06-Feb-2016 00:00 Juniors Division 4 Uckfield Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 3 Won
12
0
Sunday 07-Feb-2016 18:00 DIVISION ONE Corals IV Dolphin I Lost
4
17
M
Monday 08-Feb-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Crowborough III Lewes III Won
18
7
Tuesday 09-Feb-2016 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton II Crawley Squash Club III Won
20
5
Tuesday 09-Feb-2016 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V East Grinstead II Lost
4
20
Tuesday 09-Feb-2016 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Bluecoat Sports Horsham I Lost
10
14
Tuesday 09-Feb-2016 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Nutley Ladies I Won
12
0
Tuesday 09-Feb-2016 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Littlehampton I Won
20
2
Tuesday 09-Feb-2016 19:00 Premier Southdown Trekkers Cooden Avengers Lost
7
17
Wednesday 10-Feb-2016 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC III Storrington II Won
20
5
Thursday 11-Feb-2016 19:40 DIVISION THREE EAST Weald III David Lloyd II Won
20
2
Thursday 11-Feb-2016 19:00 Division One Hawkhurst Hornets Cooden Braves Won
15
11
Friday 12-Feb-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Weald IV Lost
10
15
Friday 12-Feb-2016 19:20 DIVISION ONE Middleton I Dunnings S and RC I Lost
-10
20
T*
Friday 12-Feb-2016 19:00 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Crawley Squash Club I Won
17
7
Friday 12-Feb-2016 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Corals V Lost
5
20
Friday 12-Feb-2016 19:40 PREMIER DIVISION Weald I Corals II Lost
1
20
Friday 12-Feb-2016 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II LA Fitness Gatwick I Won
17
6
Friday 12-Feb-2016 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Bluecoat Sports Horsham II Won
15
7
Saturday 13-Feb-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Brighton III Won
19
6
Saturday 13-Feb-2016 14:00 Juniors Division 5 Chichester R and FC Juniors 4 Lewes Juniors 5 Lost
0
12
Saturday 13-Feb-2016 14:30 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 Corals Juniors 2 Won
12
2
Monday 15-Feb-2016 19:45 Division Two Bexhill A Southdown Sloggers
Monday 15-Feb-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Bluecoat Sports Horsham IV Won
15
7
U
Tuesday 16-Feb-2016 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II Crowborough II Lost
8
14
Tuesday 16-Feb-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton III Bognor II Lost
6
16
Tuesday 16-Feb-2016 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Crawley Squash Club V Lost
3
17
M
Tuesday 16-Feb-2016 19:00 Premier Elphinstone A Cooden Avengers Lost
9
16
Wednesday 17-Feb-2016 19:00 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Horsham III Won
18
5
Thursday 18-Feb-2016 19:30 DIVISION TWO EAST University Squash I Dolphin II Won
18
4
Thursday 18-Feb-2016 20:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Dolphin IV Lost
9
16
Thursday 18-Feb-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes III Dunnings S and RC V Lost
5
18
Thursday 18-Feb-2016 19:15 DIVISION ONE Crawley Squash Club II Middleton I Lost
8
19
Friday 19-Feb-2016 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Weald II Lost
4
20
Friday 19-Feb-2016 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV LA Fitness Gatwick III Won
17
7
Friday 19-Feb-2016 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Lewes I Won
20
2
Friday 19-Feb-2016 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II East Grinstead I Won
20
-10
T*
Friday 19-Feb-2016 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Corals I Won
18
5
Friday 19-Feb-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Midhurst III Won
17
6
U
Saturday 20-Feb-2016 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Corals Juniors 3 Lost
0
12
Saturday 20-Feb-2016 14:00 Juniors Division 2 Brighton Juniors 1 West Worthing Juniors 1 Lost
3
9
Saturday 20-Feb-2016 14:30 Juniors Division 3 Weald Juniors 1 Crawley Juniors 3 Won
12
0
Saturday 20-Feb-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Crawley Squash Club IV Lost
9
15
Saturday 20-Feb-2016 14:40 Juniors Division 4 Horsham Juniors 1 Uckfield Juniors 1 Lost
4
10
Sunday 21-Feb-2016 18:00 DIVISION ONE Corals IV The West Worthing Club II Won
17
6
Sunday 21-Feb-2016 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Dunnings S and RC III Won
17
8
Monday 22-Feb-2016 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Brighton I Won
17
9
Monday 22-Feb-2016 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Lewes II Won
19
7
M
Tuesday 23-Feb-2016 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton II Littlehampton I Won
20
2
Tuesday 23-Feb-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club V Storrington II Won
18
9
Tuesday 23-Feb-2016 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Weald V Won
15
9
M
Tuesday 23-Feb-2016 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Horsham II Won
17
9
Tuesday 23-Feb-2016 19:00 Division Two Elphinstone Shadows Cooden Cuckoos Won
18
5
Wednesday 24-Feb-2016 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC III Bluecoat Sports Horsham III Lost
11
14
Wednesday 24-Feb-2016 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club III Arun L.C. I Won
20
1
Wednesday 24-Feb-2016 19:00 Premier Elphinstone Ghors Southdown Trekkers Won
15
9
Thursday 25-Feb-2016 19:00 DIVISION THREE EAST LA Fitness Gatwick I East Grinstead I Won
15
8
M
Thursday 25-Feb-2016 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets I Corals VII Lost
8
16
U
Thursday 25-Feb-2016 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I Weald I Won
18
8
Thursday 25-Feb-2016 19:00 Division Two Southdown Sloggers Cooden Cuckoos Won
16
7
Thursday 25-Feb-2016 19:30 Premier Hampden Park Blazers David Lloyd Eastbourne I Won
19
5
Thursday 25-Feb-2016 19:00 Division One Hawkhurst C Hawkhurst Hornets
Friday 26-Feb-2016 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies I Crawley Squash Club Ladies II Lost
1
12
Friday 26-Feb-2016 19:20 DIVISION TWO EAST Brighton II Crowborough II Lost
8
14
M
Friday 26-Feb-2016 19:20 PREMIER DIVISION Corals III The West Worthing Club I Lost
4
20
Friday 26-Feb-2016 19:20 DIVISION TWO WEST Horsham II Midhurst I Won
20
1
Friday 26-Feb-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Midhurst III Won
20
-10
T*
Saturday 27-Feb-2016 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick II Dunnings S and RC IV Lost
6
19
Saturday 27-Feb-2016 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 1 Brighton Juniors 1 Won
11
3
Saturday 27-Feb-2016 14:00 Juniors Division 5 Chichester R and FC Juniors 4 Weald Juniors 2 Won
12
1
Sunday 28-Feb-2016 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Dunnings S and RC II Lost
6
17
Monday 29-Feb-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Crowborough III Weald IV Won
15
9
Tuesday 01-Mar-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club V Bluecoat Sports Horsham IV Won
19
6
Tuesday 01-Mar-2016 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Weald II Lost
6
14
A*
Tuesday 01-Mar-2016 19:15 DIVISION ONE Cooden I Crawley Squash Club II Lost
3
20
Tuesday 01-Mar-2016 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I The West Worthing Club III Won
18
5
Tuesday 01-Mar-2016 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Midhurst II Lost
7
17
Tuesday 01-Mar-2016 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Horsham III Won
14
9
Tuesday 01-Mar-2016 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club IV Brighton III Won
20
5
Wednesday 02-Mar-2016 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough II University Squash I Lost
6
14
Thursday 03-Mar-2016 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Brighton Rackets I Won
16
8
Thursday 03-Mar-2016 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Crowborough I Lost
8
16
Thursday 03-Mar-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes III LA Fitness Gatwick III Won
19
6
Thursday 03-Mar-2016 19:00 Premier Elphinstone A Elphinstone Ghors Won
20
5
Friday 04-Mar-2016 19:20 DIVISION ONE Middleton I Corals IV Won
14
8
Friday 04-Mar-2016 19:20 DIVISION ONE Brighton I Lewes I Won
20
2
Friday 04-Mar-2016 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I The West Worthing Club II Lost
9
15
M
Friday 04-Mar-2016 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Corals VI Won
16
7
Friday 04-Mar-2016 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Crawley Squash Club I Won
14
8
M
Friday 04-Mar-2016 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead II Dunnings S and RC V Lost
7
14
Friday 04-Mar-2016 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Chichester R and FC II Won
20
-10
T*
Friday 04-Mar-2016 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Bognor II Won
20
-10
T*
Friday 04-Mar-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Horsham IV Won
20
1
U
Friday 04-Mar-2016 19:00 Division One Elphinstone Tigers Hawkhurst C
Saturday 05-Mar-2016 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Corals Juniors 2 Lost
3
10
Saturday 05-Mar-2016 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 1 Brighton Juniors 1 Won
9
4
Saturday 05-Mar-2016 14:30 Juniors Division 5 Weald Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 3 Won
9
4
Saturday 05-Mar-2016 14:30 Juniors Division 2 Lewes Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
3
10
Saturday 05-Mar-2016 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 4 Nutley Juniors 1 Lost
6
9
Saturday 05-Mar-2016 14:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 4 Chichester R and FC Juniors 3 Won
9
3
Sunday 06-Mar-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Crawley Squash Club IV Won
18
4
Monday 07-Mar-2016 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Crawley Squash Club II Won
16
9
Monday 07-Mar-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Crowborough III Weald V Won
20
0
Monday 07-Mar-2016 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Arun L.C. II Won
17
7
U
Tuesday 08-Mar-2016 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III David Lloyd II Won
18
3
M
Tuesday 08-Mar-2016 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Brighton II Won
18
7
Tuesday 08-Mar-2016 19:15 DIVISION ONE Cooden I Dunnings S and RC I Won
20
2
Tuesday 08-Mar-2016 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Horsham II Won
14
7
Tuesday 08-Mar-2016 19:20 DIVISION THREE EAST Lewes II LA Fitness Gatwick I Won
17
6
Tuesday 08-Mar-2016 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Bognor I Won
17
6
Tuesday 08-Mar-2016 19:00 Division Two Elphinstone Shadows Bexhill A
Wednesday 09-Mar-2016 19:15 Division One Cooden Braves Hampden Park Hornets Won
19
3
Thursday 10-Mar-2016 19:00 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Storrington I Won
20
7
Thursday 10-Mar-2016 19:40 DIVISION THREE EAST Weald III East Grinstead I Won
15
8
Thursday 10-Mar-2016 19:30 DIVISION TWO EAST University Squash I Corals V Lost
9
14
M
Thursday 10-Mar-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes III Dolphin V Lost
7
17
Friday 11-Mar-2016 19:20 DIVISION ONE Middleton I Lewes I Won
20
2
Friday 11-Mar-2016 19:20 DIVISION ONE Brighton I Corals IV Won
15
8
Friday 11-Mar-2016 19:40 PREMIER DIVISION Weald I Corals I Lost
4
20
Friday 11-Mar-2016 19:15 DIVISION ONE Cooden I The West Worthing Club II Won
16
6
M
Friday 11-Mar-2016 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham IV Middleton III Lost
5
17
Friday 11-Mar-2016 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Chichester R and FC III Lost
5
18
U*
Saturday 12-Mar-2016 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Brighton Juniors 1 Won
9
3
Saturday 12-Mar-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII LA Fitness Gatwick II Lost
8
15
Saturday 12-Mar-2016 14:30 Juniors Division 5 Lewes Juniors 5 Weald Juniors 2 Won
12
0
Sunday 13-Mar-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Brighton III Won
20
1
U
Monday 14-Mar-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club V Middleton III Lost
4
17
Monday 14-Mar-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes III Weald IV Lost
9
16
Tuesday 15-Mar-2016 19:15 DIVISION ONE Cooden I Dolphin I Won
19
5
M
Tuesday 15-Mar-2016 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC II Bognor I Lost
8
17
Tuesday 15-Mar-2016 19:20 DIVISION THREE EAST Lewes II Weald III Won
15
7
Tuesday 15-Mar-2016 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Bluecoat Sports Horsham II Won
20
3
Tuesday 15-Mar-2016 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club IV Dolphin IV Lost
10
14
Wednesday 16-Mar-2016 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II University Squash I Won
19
8
Wednesday 16-Mar-2016 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Chichester R and FC III Lost
5
20
U
Thursday 17-Mar-2016 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham III Middleton II Lost
5
19
Thursday 17-Mar-2016 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I Corals II Won
18
4
Thursday 17-Mar-2016 19:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies II East Grinstead Ladies I Won
9
3
Thursday 17-Mar-2016 19:00 Division Two Elphinstone Hackers Southdown Sloggers
Friday 18-Mar-2016 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick III East Grinstead II Lost
3
18
Friday 18-Mar-2016 19:20 DIVISION ONE Brighton I David Lloyd I Won
16
9
Friday 18-Mar-2016 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Dolphin V Won
19
5
U
Friday 18-Mar-2016 19:20 PREMIER DIVISION Crowborough I The West Worthing Club I Won
19
6
Friday 18-Mar-2016 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Midhurst II Lost
11
14
Friday 18-Mar-2016 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I The West Worthing Club IV Won
14
8
Saturday 19-Mar-2016 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick II Brighton Rackets I Lost
7
16
Saturday 19-Mar-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Burgess Hill I Won
20
1
M
Saturday 19-Mar-2016 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 2 Won
12
0
Saturday 19-Mar-2016 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 2 Corals Juniors 3 Won
12
0
Saturday 19-Mar-2016 14:40 Juniors Division 4 Horsham Juniors 1 Crawley Juniors 4 Lost
0
12
Sunday 20-Mar-2016 18:00 DIVISION ONE Corals IV Lewes I Won
19
6
Sunday 20-Mar-2016 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Weald III Won
17
8
Monday 21-Mar-2016 19:00 DIVISION ONE The West Worthing Club II Dolphin I Won
17
12
Monday 21-Mar-2016 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Dunnings S and RC V Lost
8
16
Monday 21-Mar-2016 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Storrington II Won
16
7
Tuesday 22-Mar-2016 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Cooden II Won
16
10
Tuesday 22-Mar-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton III Midhurst III Won
20
-10
T*
Tuesday 22-Mar-2016 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Lewes II Won
19
5
Tuesday 22-Mar-2016 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club IV Burgess Hill I Won
18
5
M
Wednesday 23-Mar-2016 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough II Brighton II Won
20
-10
T*
Wednesday 23-Mar-2016 19:30 DIVISION FOUR WEST Chichester R and FC III The West Worthing Club V Lost
7
17
Thursday 24-Mar-2016 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Corals III Won
20
4
Thursday 24-Mar-2016 19:15 DIVISION ONE Crawley Squash Club II David Lloyd I Lost
9
16
Thursday 24-Mar-2016 19:30 Division One Hampden Park Hornets Hawkhurst Hornets
Thursday 24-Mar-2016 19:00 Division One Hawkhurst C Cooden Braves Lost
8
15
Tuesday 29-Mar-2016 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Corals V Lost
10
18
Tuesday 29-Mar-2016 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets I Dunnings S and RC IV Lost
5
20
Wednesday 30-Mar-2016 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club III Littlehampton I Won
20
2
Wednesday 30-Mar-2016 19:30 Premier Hampden Park Blazers Elphinstone Ghors Won
17
8
Thursday 31-Mar-2016 19:30 DIVISION FOUR EAST Dolphin IV Corals VIII Won
20
-10
T*
Thursday 31-Mar-2016 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Horsham I Won
17
9
Thursday 31-Mar-2016 19:30 DIVISION TWO EAST University Squash I Dunnings S and RC II Won
17
10
Thursday 31-Mar-2016 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham III Arun L.C. I Won
14
9
Thursday 31-Mar-2016 19:15 DIVISION ONE Crawley Squash Club II Brighton I Won
16
9
Thursday 31-Mar-2016 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club V Crowborough III Lost
9
15
Thursday 31-Mar-2016 19:00 Premier Southdown Trekkers Elphinstone A
Friday 01-Apr-2016 19:20 DIVISION ONE Middleton I David Lloyd I Won
20
6
Friday 01-Apr-2016 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III LA Fitness Gatwick II Won
19
5
Friday 01-Apr-2016 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II David Lloyd II Won
19
5
Friday 01-Apr-2016 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead II Lewes III Lost
9
14
Friday 01-Apr-2016 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Horsham IV Won
20
1
M
Friday 01-Apr-2016 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Arun L.C. II Lost
8
17
Friday 01-Apr-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Bluecoat Sports Horsham IV Won
17
5
Friday 01-Apr-2016 19:00 Division One Elphinstone Tigers Hampden Park Hornets
Saturday 02-Apr-2016 14:00 Juniors Division 5 Dunnings S And RC Juniors 3 Crawley Juniors 5 Won
9
5
Saturday 02-Apr-2016 14:00 Juniors Division 4 Chichester R and FC Juniors 3 Lewes Juniors 4 Won
12
0
Sunday 03-Apr-2016 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Corals IV Won
20
1
M
Sunday 03-Apr-2016 15:00 Juniors Division 4 Nutley Juniors 1 Horsham Juniors 1 Lost
3
9
Monday 04-Apr-2016 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Middleton I Won
19
5
Monday 04-Apr-2016 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II LA Fitness Gatwick I Lost
8
20
Tuesday 05-Apr-2016 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III East Grinstead I Lost
7
15
Tuesday 05-Apr-2016 19:15 DIVISION ONE Cooden I Lewes I Lost
10
14
Tuesday 05-Apr-2016 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Midhurst I Won
18
6
Tuesday 05-Apr-2016 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Crawley Squash Club III Lost
8
17
Tuesday 05-Apr-2016 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets I Brighton III Won
17
8
Tuesday 05-Apr-2016 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I The West Worthing Club III Won
16
8
Wednesday 06-Apr-2016 19:30 Ladies Division I Corals Ladies I West Worthing Ladies I Won
9
5
Thursday 07-Apr-2016 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I Corals I Won
17
10
Thursday 07-Apr-2016 19:00 Division Two Southdown Sloggers Elphinstone Shadows
Thursday 07-Apr-2016 19:30 Premier Hampden Park Blazers Cooden Avengers Lost
6
15
Friday 08-Apr-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Crawley Squash Club V Won
15
7
Friday 08-Apr-2016 19:20 DIVISION ONE Brighton I Middleton I Lost
2
20
Friday 08-Apr-2016 19:20 PREMIER DIVISION Crowborough I Corals III Lost
-10
20
D*
Friday 08-Apr-2016 19:20 DIVISION TWO WEST Horsham II Chichester R and FC II Won
20
-10
T*
Friday 08-Apr-2016 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Arun L.C. I Lost
7
18
Friday 08-Apr-2016 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II The West Worthing Club IV Won
17
8
Friday 08-Apr-2016 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Middleton III Lost
4
17
Saturday 09-Apr-2016 14:00 Juniors Division 2 Brighton Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
2
12
Saturday 09-Apr-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII LA Fitness Gatwick II Won
20
-10
T*
Saturday 09-Apr-2016 14:30 Juniors Division 2 Lewes Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Won
12
2
Saturday 09-Apr-2016 00:14 Juniors Division 4 Uckfield Juniors 1 Nutley Juniors 1 Won
11
5
Monday 11-Apr-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes III Weald V Won
16
9
Tuesday 12-Apr-2016 19:40 DIVISION ONE Lewes I Crawley Squash Club II Won
18
10
Tuesday 12-Apr-2016 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Middleton II Lost
4
20
Tuesday 12-Apr-2016 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club IV Brighton Rackets I Won
14
9
Wednesday 13-Apr-2016 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough II Dolphin II Lost
9
15
Thursday 14-Apr-2016 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham III Storrington I Lost
9
15
Friday 15-Apr-2016 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick III Crawley Squash Club V Lost
7
19
Friday 15-Apr-2016 19:00 DIVISION ONE The West Worthing Club II Dunnings S and RC I Won
20
5
Friday 15-Apr-2016 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Corals IV Won
17
8
Friday 15-Apr-2016 19:20 PREMIER DIVISION Corals III Corals I Lost
3
20
Friday 15-Apr-2016 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham IV The West Worthing Club V Lost
4
19
Friday 15-Apr-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Chichester R and FC III Won
14
8
U
Friday 15-Apr-2016 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Midhurst II Won
20
-10
T*
Saturday 16-Apr-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Dunnings S and RC IV Won
20
2
M
Saturday 16-Apr-2016 14:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Weald Juniors 1 Won
12
0
Saturday 16-Apr-2016 14:00 Juniors Division 5 Chichester R and FC Juniors 4 Dunnings S And RC Juniors 3 Won
12
0
Saturday 16-Apr-2016 14:30 Juniors Division 3 Lewes Juniors 3 West Worthing Juniors 2 Won
12
0
Saturday 16-Apr-2016 14:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 2 Lost
4
12
Tuesday 19-Apr-2016 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Corals VI Lost
7
20
Tuesday 19-Apr-2016 19:20 DIVISION THREE EAST Lewes II Cooden II Won
18
4
A*
Tuesday 19-Apr-2016 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Crawley Squash Club III Lost
3
20
Wednesday 20-Apr-2016 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Middleton III Lost
8
17
Thursday 21-Apr-2016 19:00 Premier David Lloyd Eastbourne I Southdown Trekkers
Thursday 21-Apr-2016 19:15 DIVISION ONE Crawley Squash Club II Dunnings S and RC I Won
20
0
Thursday 21-Apr-2016 19:20 Ladies Division I Crawley Squash Club Ladies I Corals Ladies I Lost
1
12
Thursday 21-Apr-2016 19:00 Ladies Division II Nutley Ladies I Crawley Squash Club Ladies II Won
10
5
Friday 22-Apr-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Dolphin V Won
20
-10
T*
Friday 22-Apr-2016 19:20 PREMIER DIVISION Crowborough I Crawley Squash Club I Won
19
6
Friday 22-Apr-2016 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Corals III Won
19
3
M
Friday 22-Apr-2016 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I The West Worthing Club IV Lost
5
17
Friday 22-Apr-2016 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Chichester R and FC III Lost
8
17
Saturday 23-Apr-2016 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick II Burgess Hill I Won
17
6
Saturday 23-Apr-2016 14:30 Juniors Division 3 Weald Juniors 1 West Worthing Juniors 2 Won
12
0
Saturday 23-Apr-2016 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Lewes Juniors 1 Won
12
2
Saturday 23-Apr-2016 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
9
3
Saturday 23-Apr-2016 14:30 Juniors Division 2 Lewes Juniors 2 Brighton Juniors 1 Lost
4
9
Saturday 23-Apr-2016 14:30 Juniors Division 3 Lewes Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 2 Won
9
5
Saturday 23-Apr-2016 14:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 4 Uckfield Juniors 1 Lost
3
9
Sunday 24-Apr-2016 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Dolphin I Lost
8
17
M
Sunday 24-Apr-2016 17:20 DIVISION FOUR WEST Horsham IV Bluecoat Sports Horsham IV Lost
7
18
Monday 25-Apr-2016 19:20 DIVISION FIVE EAST Crowborough III East Grinstead II Won
20
1
Monday 25-Apr-2016 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham III Bognor II Won
20
-10
T*
Tuesday 26-Apr-2016 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II Dolphin II Won
17
3
M
Tuesday 26-Apr-2016 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton II Storrington I Won
20
2
Tuesday 26-Apr-2016 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC II Bluecoat Sports Horsham I Lost
5
20
Tuesday 26-Apr-2016 19:40 DIVISION ONE Lewes I The West Worthing Club II Won
18
4
A*
Thursday 28-Apr-2016 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham III Crawley Squash Club III Lost
4
18
Thursday 28-Apr-2016 20:00 DIVISION FOUR EAST Burgess Hill I Corals VIII Lost
9
14
Thursday 28-Apr-2016 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club V Lewes III Lost
8
14
Thursday 28-Apr-2016 19:00 Ladies Division II Nutley Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Lost
0
12
Friday 29-Apr-2016 19:00 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Corals II Won
20
0
A*
Friday 29-Apr-2016 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Cooden I Won
14
9
Friday 29-Apr-2016 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Crowborough I Won
17
8
A*
Friday 29-Apr-2016 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I The West Worthing Club III Won
20
-10
T*
Friday 29-Apr-2016 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Horsham IV Won
20
2
M
Friday 29-Apr-2016 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Chichester R and FC I Won
20
0
Friday 29-Apr-2016 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Bluecoat Sports Horsham II Won
16
10
Friday 29-Apr-2016 19:20 Ladies Division I Crawley Squash Club Ladies I Chichester R and FC Ladies I Won
12
0
Saturday 30-Apr-2016 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick II Dolphin IV Lost
6
17
Saturday 30-Apr-2016 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Crawley Squash Club IV Won
16
8
Saturday 30-Apr-2016 14:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 3 Weald Juniors 1 Won
12
0
Sunday 01-May-2016 15:00 Juniors Division 4 Nutley Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 3 Won
12
0
Saturday 07-May-2016 14:00 Juniors Division 5 Chichester R and FC Juniors 4 Crawley Juniors 5 Lost
5
11
Saturday 07-May-2016 14:30 Juniors Division 5 Lewes Juniors 5 Dunnings S And RC Juniors 3 Lost
1
12
Saturday 07-May-2016 14:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 3 Lewes Juniors 3 Won
9
3
Saturday 14-May-2016 14:40 Juniors Division 4 Horsham Juniors 1 Lewes Juniors 4 Lost
4
11
Saturday 14-May-2016 14:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 3 West Worthing Juniors 2 Lost
0
12
Saturday 21-May-2016 14:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Lewes Juniors 3 Won
9
4
Friday 01-Jul-2016 14:30 Juniors Division 6 Lewes Juniors 6 Crawley Juniors 6
Friday 01-Jul-2016 14:00 Juniors Division 6 Crawley Lewes Juniors 6 Crawley Juniors 7
Friday 01-Jul-2016 14:00 Juniors Division 6 Crawley Juniors 7 Crawley Juniors 6
  Infringement Key

D
T
H
A
B
C
W
*

Home Team Default
Away Team Default
Home Team Infringements
Away Team Infringements
Both Teams have Infringements
Card not Received
One of the Clubs has withdrawn from the League
League Organiser Adjustments have been made to this result

[Main]